0212 441 01 72

Cinsel Terapi


Erken Boşalma

02.11.2017     Tin Danışmanlık tarafından     Erken Boşalma

Erken boşalma, penisin vajene girmesinden önce ya da hemen sonra, sınırlı bir cinsel uyarıyla kişinin istemi olmaksızın boşalması ve bu olayın kişide belirgin bir sıkıntı yol açması durumudur.

Daha fazla...


Tüp Bebek Süreci

02.11.2017     Tin Danışmanlık tarafından     Tüp Bebek Süreci

Tüp bebek yöntemine başvuran çiftler fiziksel, sosyal, psikolojik açıdan etkilenirler. Özellikle yapılan ilk tüp bebek tedavisinde ailenin çocuk sahibi olma hayali büyük mutluluk ve heyecan vermektedir. Aynı zamanda endişeler de artar

Daha fazla...


Hiperseksüalite (Seks Düşkünlüğü) ve Seks Bağımlılığı

02.11.2017     Tin Danışmanlık tarafından     Hiperseksüalite (Seks Düşkünlüğü) ve Seks Bağımlılığı

Hiperseksüalite, cinsel dürtüleri fazla ya da son derece sık veya aniden beliren kişiler için kullanılan terimdir. Hiperseksüaliteye bazı tıbbi durum ve uygulamalar neden olabilmesine rağmen, çoğunlukla nedeni

Daha fazla...


Geç Boşalma

02.11.2017     Tin Danışmanlık tarafından     Geç Boşalma

Orgazma ulaşmada gecikme ya da hiç orgazm olamama durumudur. Erkekte orgazm, ancak meninin dışarı atılması ile oluşabilir. Meninin atılmasına engel olan bir takım organik nedenler orgazma ulaşmayı engelleyebilir.

Daha fazla...


Kadın Orgazm Bozukluğu

02.11.2017     Tin Danışmanlık tarafından     Kadın Orgazm Bozukluğu

Cinsel ilişki sırasında kadının tekrarlayan bir biçimde orgazm olmada gecikme ya da orgazm olamama durumudur. Orgazma ulaşmak için cinsel uyarılma süresi kadınlarda erkeklere göre çok daha uzundur. Bu nedenle kadınların sadece %20-30’u cinsel birleşme sırasında orgazma ulaşabilir.

Daha fazla...


Orgazm ve Uyarılma Problemleri

02.11.2017     Tin Danışmanlık tarafından     Orgazm ve Uyarılma Problemleri

Cinsel ilişki, eşler arasındaki en genel ilişkinin ayrılmaz bir parçasıdır. Genel ilişkideki aksaklıklar cinsel ilişkinin her boyutunu da etkiyecektir. Uyarılmadıklarını, cinsellikten zevk almadıklarını ve bu nedenle cinsellikten uzaklaşan kadınlar çoğunlukla bu durumun eşleri ile aralarında sorun yaratması nedeniyle tedavi arayışına başlarlar.

Daha fazla...